ابطال انتخابات هیات تیراندازی با کمان آذربایجان‌شرقی
ابطال انتخابات هیات تیراندازی با کمان آذربایجان‌شرقی

به گزارش طلوع تبریز، بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان، علت ابطال انتخابات هیات تیراندازی با کمان آذربایجان‌شرقی عدم رعایت بند سوم ماده نه آیین نامه اجرایی انتخابات هیئت استان‌ها بوده که قانون نصف به علاوه یک در برگزاری این انتخابات رعایت نشده بود و به همین دلیل دفتر امور مشترکین فدراسیون‌ها در وزارت […]

به گزارش طلوع تبریز، بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان، علت ابطال انتخابات هیات تیراندازی با کمان آذربایجان‌شرقی عدم رعایت بند سوم ماده نه آیین نامه اجرایی انتخابات هیئت استان‌ها بوده که قانون نصف به علاوه یک در برگزاری این انتخابات رعایت نشده بود و به همین دلیل دفتر امور مشترکین فدراسیون‌ها در وزارت ورزش‌وجوانان، ابطال انتخابات را اعلام کرد.

ابطال این انتخابات طی نامه‌ای به شماره د/ ۳۲/۸۸۴۶ در مورخ ۱۴۰۲/۵/۸ از سوی دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، به اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی ارسال و این حکم ابطال ابلاغ شده است.

بر این اساس و با توجه به حکمی که ابلاغ شده اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی موظف است ابطال انتخابات اعلام عمومی کرده و نسبت به معرفی سرپرست جدید اقدام نماید.

گفتنی است تیرماه سال جاری، کاظم قبادی در مجمع انتخاباتی این هیات، با کسب ۱۵ رای از ۲۳ رای ماخوذه، چهار سال دیگر در ریاست هیات تیراندازی با کمان آذربایجان‌شرقی ابقا شده بود.