اتخاذ تدابیر لازم برای برگزاری امتحانات نهایی
اتخاذ تدابیر لازم برای برگزاری امتحانات نهایی

وزیر کشور از اتخاذ تدابیر و ایجاد هماهنگی‌های لازم برای برگزاری امتحانات نهایی در سراسر کشور خبر داد.  احمد وحیدی در پایان بخش نخست نشست استانداران سراسر کشور با وزیر آموزش و پرورش و مدیران کل آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه خوبی با حضور استانداران، مدیران کل آموزش و پرورش و […]

وزیر کشور از اتخاذ تدابیر و ایجاد هماهنگی‌های لازم برای برگزاری امتحانات نهایی در سراسر کشور خبر داد.

 احمد وحیدی در پایان بخش نخست نشست استانداران سراسر کشور با وزیر آموزش و پرورش و مدیران کل آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه خوبی با حضور استانداران، مدیران کل آموزش و پرورش و صحرایی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد که موضوع مهم مورد بحث در این جلسه احراز اطمینان از وجود شرایط مناسب در سراسر استان‌ها برای برگزاری آزمون‌های نهایی است که امسال تاثیر ۴۰ درصدی (سهم سوابق تحصیلی) را در کنکور دارد و در سال‌های بعد نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

وی اضافه کرد: این نشست با هدف اتخاذ تدابیر مناسب برای برگزاری امتحانات راحت و ایمن برگزار شد تا همه شرکت‌کنندگان اعم از دانش آموزان و اولیاء برای این امتحانات دغدغه خاطری نداشته باشند.

وزیر کشور در پاسخ به سوالی در خصوص تدابیر قطعی اینترنت برای برگزاری آزمون‌های نهایی اظهار کرد: در این جلسه برای قطعی اینترنت پیش بینی نداشتیم؛ اما سایر پیش بینی‌ها در نظر گرفته شد تا برابر تدابیر وزارت آموزش و پرورش تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.