اعلام آمادگی نیروی هوایی ارتش برای مقابله با هرگونه تهدید
اعلام آمادگی نیروی هوایی ارتش برای مقابله با هرگونه تهدید

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش با تأکید بر آمادگی نیروی هوایی ارتش برای مقابله با هرگونه تهدید، گفت: اولین اصل برای بالا بردن توان رزمی‌مان متکی بودن به صنایع داخلی است. به گزارش ایسنا به نقل از ارتش،امیر سرتیپ خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده با بیان این‌که «نیروی هوایی ارتش برای مقابله با هرگونه تهدیدی آمادگی دارد»، […]

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش با تأکید بر آمادگی نیروی هوایی ارتش برای مقابله با هرگونه تهدید، گفت: اولین اصل برای بالا بردن توان رزمی‌مان متکی بودن به صنایع داخلی است.

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش،امیر سرتیپ خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده با بیان این‌که «نیروی هوایی ارتش برای مقابله با هرگونه تهدیدی آمادگی دارد»، اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش تنها بخشی از تجهیزات و توانمندی خود را در رزمایش‌های اخیر به نمایش گذاشته است.

وی با بیان این‌که «دستاوردهای نیروی هوایی ارتش را مدیون فرهنگ دفاع مقدس هستیم، ادامه داد: توانمندی این نیرو به قدری بالاست که ما تنها بخشی از آن را که بازدارندگی ایجاد می‌کند به اطلاع عموم می‌رسانیم.

وی با بیان این‌که «برابر اصل قانون اساسی، نیروهای مسلح وظیفه دارند که از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند»، افزود: این نیرو برابر مأموریت‌های محوله، آمادگی خود را حفظ کرده و در جهت افزایش توانمندی خود برنامه‌های متعددی را دنبال می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش همچنین درباره تعامل نیروی هوایی ارتش با دیگر کشورها در جهت ارتقای توانمندی این نیرو گفت: اولین اصل برای افزایش توان رزمی‌مان متکی بودن به صنایع داخلی است؛ همچنین در جهت افزایش توانمندی خود اگر نیاز باشد از جای دیگر نیازهای‌مان را برطرف می‌کنیم.