تراکتور – نساجی/ این دیدار همیشه گل دارد
تراکتور – نساجی/ این دیدار همیشه گل دارد

به گزارش آذرانجمن؛ تی‌تی‌ها، با دو باخت متوالی، این هفته از تیمی پذیرایی می‌کنند که طی سه بازی اخیر لیگ‌ برتری خود، موفق به کسب پیروزی نشده و شرایط نسبتاً نزدیکی به تیم تبریزی را دارد. تراکتور و نساجی در شرایط بحرانی قرار دارند و برای خروج از برزخ به هر سه امتیاز این دیدار […]

به گزارش آذرانجمن؛ تی‌تی‌ها، با دو باخت متوالی، این هفته از تیمی پذیرایی می‌کنند که طی سه بازی اخیر لیگ‌ برتری خود، موفق به کسب پیروزی نشده و شرایط نسبتاً نزدیکی به تیم تبریزی را دارد. تراکتور و نساجی در شرایط بحرانی قرار دارند و برای خروج از برزخ به هر سه امتیاز این دیدار چشم دوخته‌اند. اما شاید بهترین خبر برای هر دوتیم این باشد که مصاف تراکتور و نساجی هیچ‌گاه با نتیجه مساوی بدون گل به پایان نرسیده است.

دوتیم در ادوار مختلف لیگ‌برتر، تاکنون ۱۰ بار به مصاف هم رفتند که پنج پیروزی حاصل کار تی‌تی‌ها بوده؛ سه بازی با تساوی دوتیم به پایان رسیده و دو برد برای قائمشهری‌ها رقم خورده است.

۲۲ گل در این بازی‌ها از خط دروازه‌ها عبور کرده که سهم تراکتور ۱۴ و نساجی هشت گل بوده است؛ بهترین برد تراکتور با نتیجه چهار بر صفر و بهترین برد نساجی با نتیجه دو بر صفر رقم خورده است.

به گزارش ایسنا، هر سه مساوی دوتیم با نتیجه مشابه یک بر یک رقم خورده تا تقابل تراکتور و نساجی هیچ‌گاه صفر-صفر نباشد.

نساجی، بازیکنان پرتعدادی را در ترکیب خود دارد که در گذشته برای تراکتور بازی کردند.

محمدرشید مظاهری، سید احمد موسوی، محمدرضا مهدی‌زاده، محمدرضا عباسی و محمدرضا آزادی، همگی تراکتوری‌های سابق هستند که اکنون در اردوی قائمشهری‌ها حضور دارند و با انگیزه‌ای مضاعف به تبریز سفر می‌کنند.

محمد نادری مدافع ۲۷ ساله تراکتور نیز تک بازیکن این تیم به حساب می‌آید که زمانی به صورت قرضی در جمع مازنی‌ها حضور داشته است.

انتهای پیام/