تصمیمات لازم برای سرعت بخشیدن به برف روبی در شرق تبریز اتخاذ شد
تصمیمات لازم برای سرعت بخشیدن به برف روبی در شرق تبریز اتخاذ شد

تصمیمات لازم برای سرعت بخشیدن به برف روبی در شرق تبریز اتخاذ شد

با حضور عضو شورای اسلامی شهر و شهردار منطقه ۵ تبریز تصمیمات لازم برای سرعت بخشیدن به برف روبی در شرق تبریز اتخاذ شد.

به گزارش طلوع تبریز، با حضور شهردار و مدیران معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۵ تبریز آخرین وضعیت عملیات برف روبی در محلات فرعی شرق شهر بررسی و تصمیمات لازم جهت سرعت بخشیدن به آن اتخاذ شد .

در این جلسه که فریدون بابایی اقدام عضو شورای اسلامی تبریز نیز حضور داشت میر علی اصغر نساج ضمن قدردانی از همدلی و همراهی  شهرداران مناطق و معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری با این منطقه گفت: پس از بارش سنگین برف در دو مرحله که حجم آن در شرق تبریز نسبت به سایر نقاط بیشتر بود، عملیات برف روبی ، محلول پاشی و بازگشایی معابر به صورت شبانه روزی اجرا شده است.

شهردار منطقه ۵ تبریز در ادامه افزود: با بسیج ماشین آلات شهرداری تبریز عملیات برف روبی در چند روز اخیر سرعت گرفته و همچنان با حضور حداکثری پاکبانان و سایر عوامل ادامه دارد .

او ضمن قدردانی ازصبر وحوصله و همکاری شهروندان با این منطقه همچنین از تعامل خبرنگاران، رسانه های دیجیتال، پایگاه های خبری و خبرگزاری های استان در انتشار لحظه به لحظه عملکرد این منطقه در یک ماه اخیر تشکر کرد و گفت : با همکاری رسانه ها فرهنگ برف روبی در محلات فرعی و کمک به شهرداری و مدیریت شهر به بهترین شکل محقق شد.

در این جلسه مقررشد برف روبی در معابر فرعی  کوی ولی امر ، رشدیه ، کوی الهیه ، شهرک باغمیشه و کوی نصر سرعت یابد.