حمایت قاطع هیأت مدیره باشگاه تراکتور از خمز
حمایت قاطع هیأت مدیره باشگاه تراکتور از خمز

به گزارش طلوع تبریز، ظهر یک‌شنبه جلسه هم‌اندیشی اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور با پاکو خمز برگزار و موضوعات پیرامون تیم مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه که به ریاست عباس الیاسی در دفتر مدیرعامل باشگاه برگزار شد؛ هوشنگ نصیرزاده، منصور رستگارپور، علی محمودزاده و پاکو خمز به همراه سعید مظفری‌زاده مدیر تیم حضور […]

به گزارش طلوع تبریز، ظهر یک‌شنبه جلسه هم‌اندیشی اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور با پاکو خمز برگزار و موضوعات پیرامون تیم مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که به ریاست عباس الیاسی در دفتر مدیرعامل باشگاه برگزار شد؛ هوشنگ نصیرزاده، منصور رستگارپور، علی محمودزاده و پاکو خمز به همراه سعید مظفری‌زاده مدیر تیم حضور داشتند و موضوعات پیرامون تیم مورد بررسی قرار گرفت.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور در این خصوص به خبرنگاران گفت: در این جلسه دو ساعته نکته نظرات هیأت مدیره به سرمربی تیم منتقل شد و پاکو خمز نیز توضیحاتی در این زمینه ارائه داد.

وی با قدردانی از تلاش‌های تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان تراکتور گفت: در این جلسه هم‌اندیشی، اعضای هیأت مدیره باشگاه ضمن حمایت قاطع از پاکو خمز، بر حفظ اتحاد و همدلی تیم جهت بهبود شرایط و کسب موفقیت تراکتور در ادامه مسابقات تأکید کردند.