رئیس شورای اطلاع رسانی دولت درمورد حمله آلبانی به مقر منافقین: بخشی از هارد و کیس‌ها رسید؛ مشغول شناسایی رابطان و نقاط کور هستند
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت درمورد حمله آلبانی به مقر منافقین: بخشی از هارد و کیس‌ها رسید؛ مشغول شناسایی رابطان و نقاط کور هستند

خلجی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت درباره اطلاعات به دست آمده از پایگاه منافقین در آلبانی، نوشت: بخشی از هارد و کیس‌ها رسید؛ مشغول بازیابی اطلاعات، شناسایی رابطان و هسته‌های تخریب و نقاط کور هستند. نتایج تا الان امیدوار کننده است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در مورد حمله آلبانی به مقر منافقین نوشت: بخشی از هارد و کیس‌ها رسید

به گزارش طلوع تبریز به نقل از انتخاب، خلجی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت درباره اطلاعات به دست آمده از پایگاه منافقین در آلبانی، نوشت: بخشی از هارد و کیس‌ها رسید؛ مشغول بازیابی اطلاعات، شناسایی رابطان و هسته‌های تخریب و نقاط کور هستند. نتایج تا الان امیدوار کننده است.

روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه، پلیس آلبانی به پادگان گروهک منافقین در شهر دوروس این کشور موسوم به «اشرف ۳» حمله کرد.

شروع این درگیری از آنجا بود که پلیس ضدتروریسم آلبانی، ۶ نفر از کادرهای سیاسی گروهک را فرا می خواند و به آنها ابلاغ می کند که قصد دارد برای سرکشی و بازدید به مقر آنها که یک اردوگاه بزرگ با دیوارهای بلند و حفاظت شده است به آنجا رفته و خواهان بازرسی از اردوگاه می‌شود.

منافقین هر چند وقت یک بار، یک هیئت از آنان را به داخل پادگان می آورند و اماکنی نظیر سالن غذاخوری، آشپزخانه، استودیو داخلی و… را به آنان نشان می دهند.

در ابتدا ۶ نفر از اعضای کادر سیاسی با پلیس صحبت کرده و مامورین را به اماکن همیشگی راهنمایی می کنند اما پلیس که از قبل اطلاعاتی درباره برخی اماکن دیگر نظیر محل یگان سایبری این گروهک داشت، خواهان بازدید از آنجا می شود که منافقین با این درخواست پلیس مخالفت می کنند.

بعد از دو ساعت مذاکره، صبر پلیس تمام می شود و تصمیم میگیرد بر اساس حکم قضایی دادگاه به ساختمان سایبری ورود کند.

در پی این مخالفت، منافقین ضمن تشکیل زنجیره انسانی به دور برخی ساختمان ها، متوسل به خشونت می شوند و ۱۵ نفر از اعضای پلیس صدمه می بینند.

متعاقب آن، پلیس ضدتروریسم آلبانی، ظرفیت ۱۰۰۰ نفر از ماموران خود را که پادگان اشرف را در این زمان محاصره کرده بودند، فرا می خواند و با اسپری فلفل راه خود را از میان دیوار انسانی منافقین باز می کنند.

در این درگیری به ۱۵۰ خودروی پلیس حاضر در اردوگاه اشرف، آسیب رسیده اما پلیس نهایتاً موفق می شود وارد محل یگان سایبری شده و بسیاری از تجهیزات آنجا ازجمله کامپیوترها و سرورهای اصلی را با خود ببرد.

گزارش شده که در جریان حمله پلیس به اشرف۳، مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین نیز در این محل حضور داشته ولی در نهایت به فرانسه منتقل می‌شود.