راه اندازی باربرهای برقی در بازار تاریخی تبریز
راه اندازی باربرهای برقی در بازار تاریخی تبریز

شهردار منطقه ۸ تبریز از راه اندازی باربرهای برقی در بازار تاریخی تبریز خبر داد. به گزارش طلوع تبریز، علی مدبر در جلسه مشترک با هیئت امنای بازار مشروطه بر لزوم نوسازی و به روز کردن سیستم حمل بار بازار تاکید کرد و خواستار همکاری اصناف و کسبه بازار جهت خریداری وسایل نقلیه حمل بار […]

شهردار منطقه ۸ تبریز از راه اندازی باربرهای برقی در بازار تاریخی تبریز خبر داد.

به گزارش طلوع تبریز، علی مدبر در جلسه مشترک با هیئت امنای بازار مشروطه بر لزوم نوسازی و به روز کردن سیستم حمل بار بازار تاکید کرد و خواستار همکاری اصناف و کسبه بازار جهت خریداری وسایل نقلیه حمل بار برقی شد.

مدبر با اشاره به وضع نامناسب چرخ‌های حمل بار کنونی بازار گفت: چرخ های دستی حمل بار کنونی بازار به دلیل عرض زیادشان موجب آزار و اذیت عابرین شده و منجر به نارضایتی شهروندان و گردشگران بازار می شود که طی جلسات مختلف برگزار شده پیرامون این موضوع تصمیم گرفتیم طرح راه اندازی باربری های برقی با سایز کوچک را در بازر راه اندازی کنیم تا شاهد حمل بار راحت اصناف و کسبه بازار تبریز در آینده نزدیک باشیم.

او ادامه داد: وانت‌های برقی با سایز بسیار کوچک طراحی و ساخته می‌شوند که مناسب حمل بارهای ۴۰۰ کیلو و حتی بالاتر هستند و ما بر آنیم تا جهت رفاه حال شهروندان و باربران عزیز، با مشارکت بازاریان بازار تبریز از این باربرهای برقی در بازار تبریز تهیه و استفاده کنیم.