شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود/ از لکه گیری آسفالت معابر تا زیباسازی و گلکاری شهر
شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود/ از لکه گیری آسفالت معابر تا زیباسازی و گلکاری شهر

شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود/ از لکه گیری آسفالت معابر تا زیباسازی و گلکاری شهر

قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود، گفت: تلاش می کنیم تبریز را تا آغاز فصل بهار و ورود گردشگران آماده کنیم.

به گزارش شهریار، اولین جلسه ستاد استقبال از بهار۱۳۹۹ شهرداری تبریز امروز با حضور رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز و اعضای این ستاد برگزار شد.

رسول موسایی، قائم مقام شهردار تبریز در این جلسه با اشاره به خدمات ویژه شهرداری تبریز در آستانه سال نو و برای استقبال از مسافران نوروزی گفت: دگرگونی بهار باید در شهر تبریز نیز همزمان با عید نوروز نمایان شود.

او با تاکید بر اینکه تبریز باید برای فصل بهار سال جدید آماده شود، افزود: بارندگی های اخیر و نمک پاشی های بعد از آن باعث بروز مشکلاتی در وضعیت آسفالت شده است که باید این نازیبایی ها از بین برود.

قائم مقام شهردار تبریز با اشاره به اینکه لکه گیری آسفالت معابر اصلی در اسفند ماه توسط سازمان عمران شهرداری انجام شود، گفت: در این یک ماه تا آغاز فصل جدید پیرایش شهر ضروری است.

موسایی با اشاره به اینکه خدمات شهرداری تبریز از نظر کمی و کیفی افزایش می یابد، گفت: طرح ویژه اتوبوس های رایگان تبریز گردی و تاکسی های از من بپرس همچون سال های گذشته امسال نیز در ایام نوروز تداوم دارد.

او به زیباسازی و گلکاری شهر نیز اشاره کرد و گفت: سال آتی سال فضای سبز نامگذاری شده و برنامه ریزی کاشت یک میلیون اصله نهال را در شهر تبریز انجام داده ایم. در کنار کاشت نهال گلکاری انبوه انجام می شود.

او با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم در تعطیلات عید نوروز با آماده سازی شهر استقبال خوبی از گردشگران داشته باشیم، ابراز داشت: زیباسازی ورودی های شهر، برطرف کردن نواقص پارک ها و روشنایی آنها، سرویس های بهداشتی، تنظیف خیابان‌ ها و نصب المان های مناسبتی در اولویت فعالیت ‌های شهرداری تبریز قرار دارد.

قائم مقام شهردار تبریز به ضرورت فعال بودن بازار تبریز در ایام تعطیل عید نوروز نیز تاکید داشت و افزود: باید بازار تبریز نیز برای تعطیلات پیش رو آماده شود.

او گفت: باید تلاش کنیم گردشگران با خاطره خوبی تبریز را ترک کنند.