قمری وفا هک شدن سایت بانک مرکزی را تکذیب کرد
قمری وفا هک شدن سایت بانک مرکزی را تکذیب کرد

مصطفی قمری وفا هک شدن و از دسترس خارج شدن سایت بانک مرکزی را تکذیب کرد به گزارش خبرنگار خبرگزاری تبریزیم مصطفی وفا قمری مدیر روابط عمومی بانک مرکزی گفت: درگاه اینترنتی بانک مرکزی، در دسترس است و صرفا دقایقی به دلیل حمله به کانال ارائه دهنده خدمات اینترنتی به بانک مرکزی، از دسترس خارج […]

مصطفی قمری وفا هک شدن و از دسترس خارج شدن سایت بانک مرکزی را تکذیب کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تبریزیم مصطفی وفا قمری مدیر روابط عمومی بانک مرکزی گفت: درگاه اینترنتی بانک مرکزی، در دسترس است و صرفا دقایقی به دلیل حمله به کانال ارائه دهنده خدمات اینترنتی به بانک مرکزی، از دسترس خارج شده بود.

سخنگوی بانک مرکزی در واکنش شایعه هک شدن سایت بانک مرکزی، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: درگاه اینترنتی بانک مرکزی، در دسترس است و صرفا دقایقی به دلیل حمله به کانال ارائه دهنده خدمات اینترنتی به بانک مرکزی، از دسترس خارج شده بود.
وی افزود: در این نوع حملات موسوم به DDos پهنای باند شبکه با ترافیک جعلی پر می‌شود تا کاربران واقعی از دسترسی محروم بمانند.

قمری وفا با تاکید بر رفع این اختلال گفت: با قطع دسترسی خارجی در شبکه زیرساخت، این اختلال برطرف شده و سایت بانک مرکزی بدون هرگونه مشکلی، هم اکنون در دسترس است.