نباید به خاطر دلخوشی برخی افراد، سلامت جامعه به مخاطره بیافتد
نباید به خاطر دلخوشی برخی افراد، سلامت جامعه به مخاطره بیافتد

نباید به خاطر دلخوشی برخی افراد، سلامت جامعه به مخاطره بیافتد

شهردار تبریز گفت: هشدارها درباره ضرورت کاهش تردد در تجمعات عمومی به حد کافی داده شده است و فکر می کنم بی‌انصافی است عده‌ای به خاطر دلخوشی خود، سلامت عمومی جامعه و خدمتگزاران آن در بخش های مختلف درمانی، آتش‌نشانی و شهرداری و دیگر حوزه ها را به مخاطره بیاندازند.

به گزارش پایگاه خبری طلوع تبریز، ایرج شهین باهر ظهر امروز در جمع آتش‌نشانان تبریزی با اعلام مطلب فوق افزود: جا دارد گلایه ای از شهروندانی که واقعا توجهی به موضوع کرونا ندارند و هیچ کمکی در قطع زنجیره انتقال این بیماری انجام نداده و با حضور در تجمعات جان دیگرافراد را به مخاطره می‌اندازند، داشته باشم.

او ادامه داد: انصاف نیست که با بی توجهی و بیخیالی یک عده، جان خدمتگزارانی چون کادر درمانی، آتش نشان ها و تمام افرادی که در سنگر جنگ بهداشتی علیه کرونا پای کار هستند، به خطرافتاده و خانواده‌هایشان نیز در معرض بیماری باشند.

باهر با اشاره به ضرورت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا خاطرنشان کرد: زنجیره انتقال این بیماری تنها با ۱۴ روز حضور در خانه قطع می شود، از شهروندان عزیز خواهشمندم که در خانه بمانند و از تجمعات در خیابان و دورهمی های خانوادگی پرهیز کنند تا به امید خدا هر چه سریع‌تر این بیماری از شهر رفع شود.

او در پایان با اشاره به برگزاری جشن چهارشنبه سوری یادآور شد: چه چهارشنبه آخر سال باشد یا هر روز دیگر، وقتی نماز جمعه با آن عظمت خود تعطیل  می شود، یعنی اهمیت این موضوع به حدی است که هیچ مجموعه و نهادی صلاح نمی بیند که مردم در یک جا تجمع کنند.