نصب استوانه ترافیکی در معابر حادثه‌خیز ورودی شمالغرب تبریز
نصب استوانه ترافیکی در معابر حادثه‌خیز ورودی شمالغرب تبریز

سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز از نصب و تعویض استوانه‌های ترافیکی در معابر پر تردد و حادثه‌خیز در ورودی شمالغرب تبریز خبر داد. احمد انیسه سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور حفظ جان و ایمنی سرنشینان وسائل نقلیه و همچنین افزایش ضریب ایمنی تردد و ارتقاء کیفی معابر، […]

سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز از نصب و تعویض استوانه‌های ترافیکی در معابر پر تردد و حادثه‌خیز در ورودی شمالغرب تبریز خبر داد.

احمد انیسه سرپرست شهرداری منطقه ۶ تبریز با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور حفظ جان و ایمنی سرنشینان وسائل نقلیه و همچنین افزایش ضریب ایمنی تردد و ارتقاء کیفی معابر، عملیات نصب و تعویض استوانه‌های ترافیکی و جداکننده در مسیرهای پر تردد به ویژه جاده‌های ترانزیتی منطقه اجرا می‌شود.
انیسه با اشاره به فرسوده شدن برخی علائم هشدار دهنده در سطح حوزه گفت: با توجه به حجم بالای تردد خودروهای سبک و سنگین در این منطقه، عملیات نصب و تعویض علائم هشدار دهنده ترافیکی با هدف تأمین ایمنی و امنیت شهروندان به همت اداره حمل و نقل و ترافیک و عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه با شناسایی معابر، تداوم خواهد داشت.