هفته سوم لیگ آزادگان؛ صدر جدول لیگ‌یک، تحت سیطره‌ی تازه وارد
هفته سوم لیگ آزادگان؛ صدر جدول لیگ‌یک، تحت سیطره‌ی تازه وارد

ایسنا/آذربایجان شرقی هفته سوم لیگ‌یک فوتبال با تداوم صدرنشینی مس‌سونگون ورزقان به اتمام رسید. مس‌سونگون ورزقان و خیبر خرم‌آباد یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سوم لیگ‌یک فوتبال ایران موسوم به لیگ آزادگان را از ساعت ۱۸ امروز، ۲۶ شهریور در ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز برگزار کردند که این بازی در نهایت با برتری یک بر […]

ایسنا/آذربایجان شرقی هفته سوم لیگ‌یک فوتبال با تداوم صدرنشینی مس‌سونگون ورزقان به اتمام رسید.

مس‌سونگون ورزقان و خیبر خرم‌آباد یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سوم لیگ‌یک فوتبال ایران موسوم به لیگ آزادگان را از ساعت ۱۸ امروز، ۲۶ شهریور در ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز برگزار کردند که این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر مسی‌ها خاتمه یافت.

تک گل این مسابقه در دقیقه سوم توسط حسین فلاحیان به ثمر رسید.

شرح گل: (دقیقه ۳)

ارسال مهدی فرج‌پور با ضربه سر مهدی قریشی همراه بود که کورش ملکی سنگربان خیبر آن را مهار کرد اما این پایان کار نبود و حسین فلاحیان روی ریباند، دروازه سبزپوشان را باز کرد.

مسی‌ها با کسب این پیروزی ۹ امتیازی شدند تا کماکان به صدر جدول تکیه دهند، البته سایپا نیز با کسب پیروزی دو بر یک برابر فجرسپاسی هم‌ امتیاز با مس‌سونگون در صدر قرار دارد، سبزپوشان خرم‌آباد نیز با سه امتیاز جایگاه یازدهم را به خود اختصاص داده‌اند.

حواشی بازی:

فراز کمالوند، سرمربی سابق تراکتور که صعود این تیم به لیگ‌برتر را رقم زد، در قامت مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه حضور پیدا کرده و از روی سکوها نظاره‌گر نمایش تیم تحت مدیریتش بود.

یاسر نجف‌زاده، مدیرعامل باشگاه مس‌سونگون نیز از جایگاه ویژه بازی را تماشا می‌کرد.

مهدی کیانی کاپیتان محبوب سال‌های نه‌چندان دور تراکتور که هم‌اکنون بازوبند خیبر را بر بازو دارد و با واکنش مثبت حاضران در ورزشگاه و سلفی‌های متعدد مواجه شد.

شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و محمد آقاجانپور کاپیتان و بازیکنان تیم فوتبال تراکتور نیز در ورزشگاه حضور داشتند و از نزدیک این بازی را تماشا کردند.

تعداد انگشت‌شماری تماشاگر برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه حضور پیدا کردند.

به گزارش ایسنا، مسی‌ها هفته آینده در ایستگاه چهارم این رقابت‌ها، به مصاف شهرداری آستارا می‌روند و خیبر خرم‌آباد نیز مقابل داماش گیلان صف‌آرایی می‌کند.