هیچ گردشگری در پارک‌های تبریز مستقر نیست
هیچ گردشگری در پارک‌های تبریز مستقر نیست

هیچ گردشگری در پارک‌های تبریز مستقر نیست

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی از نظارت مستمر بر کمپ‌های گردشگری استان خبر داد و گفت: هیچ گردشگری در پارک‌های تبریز مستقر نیست.

به گزارش طلوع تبریز، احمد حمزه‌زاده صبح امروز ضمن اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: طبق مصوبات کمیته گردشگری و فضاهای ورزشی مقابله با کرونا استان، هرگونه استقرار و برپایی چادر در کمپ‌های گردشگری استان ممنوع است.

او افزود: با توجه به اینکه ممنوعیت ابلاغ شده در راستای حفظ سلامتی هموطنان است، لذا تیم‌های نظارتی ستاد اجرایی خدمات سفر به طور مستمر بازدیدهایی را از کمپ‌های گردشگری استان به عمل می‌آورند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه در هیچکدام از کمپ‌های گردشگری اسکان گردشگران مشاهده نشده است، ادامه داد: طی بازدید تیم‌های نظارتی، تا کنون هیچ موردی از اسکان در کمپ‌ها ثبت نشده، همچنین در این راستا تیم‌های نظارتی از مکان‌های عمومی نظیر نمازخانه‌ها و بوفه کمپ‌ها بازدیدهای مستمر را به عمل می‌آورند.

حمزه‌زاده در خاتمه، اظهار داشت: طی این بازدیدها وضعیت سرویس‌های بهداشتی نیز مورد بررسی قرار گرفت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به اماکنی که لازم به رعایت آن داشتند، الزام شد.