مسافرکش زورگیر در تبریز دستگیر شد
مسافرکش زورگیر در تبریز دستگیر شد

مسافرکش زورگیر در تبریز دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: فردی با هویت (ع – ن) که با شیوه مسافرکشی اقدام به اخاذی و زورگیری از شهروندان می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش طلوع تبریز، سرهنگ فرهنگ نوروزی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: عصر روز جمعه راننده یک دستگاه خودروی پراید با نصب تابلوی تاکسی روی خودرو به جهت سوار کردن یک شهروند خانم تبریزی در منطقه باغمیشه تبریز اقدام می‌کند که با توجه به حرکات غیرعادی در هنگام سوار کردن مسافر، راننده یک دستگاه خودرو دیگر به وی مشکوک شده و موضوع را به پلیس گزارش می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران بلافاصله در محل حاضر و با همکاری مردم خودرو را متوقف و راننده را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال می‌دهند.

فرمانده انتظامی تبریز با بیان اینکه این فرد با شیوه جدید و طراحی داخل خودرو، اقدام به سرقت از افراد به عنوان مسافر می‌کرد، ادامه داد: متهم تاکنون به دو فقره زورگیری با این شیوه اعتراف کرده و تحقیقات تکمیلی در دست اجراست.

نوروزی تصریح کرد: پلیس استان از همکاری مردم ولایت‌مدار تبریز در بحث دستگیری متهم مذکور تقدیر و تشکر می‌کند و به شهروندان دیگر توصیه می‌کند از سوار شدن به خودروهای مسافرکش شخصی خودداری کنند و اگر شکایتی در این خصوص داشته باشند به کلانتری ۱۷ تبریز مراجعه کنند.