آسفالت ریزی ۴ هزارو ۳۴۲ تنی در منطقه ۷ تبریز
آسفالت ریزی ۴ هزارو ۳۴۲ تنی در منطقه ۷ تبریز

آسفالت ریزی ۴ هزارو ۳۴۲ تنی در منطقه ۷ تبریز

شهردار منطقه ۷ تبریز از آسفالت ریزی چهار هزارو ۳۴۲ تنی طی سه ماهه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع تبریز، محمدعلی سلیمی در گفتگو با برنامه رادیویی «شهریمیز» اظهار داشت: از این میزان ۴۰۵ تن آسفالت در فروردین، ۳۸۹ تن آسفالت در اردیبهشت و بیش از ۵۰۰ تن طی خرداد ماه در سطح منطقه ۷ توزیع شده است.

سلیمی با اشاره به کیفیت این آسفالت ریزی ها تصریح کرد: کیفیت این آسفالت‌ها توسط سازمان توسعه و عمران کنترل شده و به منظور لکه گیری و آسفالت اساسی از آن استفاده شده است.

او ادامه داد: با کنترل کیفی این آسفالت ها خوشبختانه امسال مشکلی در این خصوص نخواهیم داشت چرا که علاوه بر فعالیت نیروهای خدمات شهری در این خصوص، کارشناسان عمرانی نیز بر آسفالت ریزی ها نظارت دارند.

شهردار منطقه ۷ تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت این منطقه در حوزه لایروبی مسیل‌ها گفت: منطقه ۷ تبریز با توجه به سابقه و تجربه های گذشته، امسال پیش بینی‌های لازم را انجام داده و ضمن لایروبی مستمر مسیل ها در برخی نقاط نیز که نیاز به دیوارکشی بود، این اقدامات انجاک یافت.

او افزود: این اقدامات باعث شد برخلاف سال های پیشین امسال شاهد خسارت و حادثه ای در این خصوص نباشیم.

سلیمی در پایان تصریح کرد: شهرداری منطقه ۷ تبریز با سه فرهنگسرای کوثر، کوجووار و بوستان قران جهت توانمندسازی خانوارها و کاهش آسیب های اجتماعی از طریق آموزش های انجام شده در این فضاها اقدام می کند.