جنگنده های رژیم اسرائیل صبح امروز شنبه مناطقی در نوار غزه را بمباران کردند که مقاومت فلسطین در پاسخ به این حملات، شهرک‌های همجوار غزه را هدف موشک و راکت قرار داد. همزمان با این حملات در نواز غزه، منابع خبری در فلسطین اشغالی گزارش دادند بعد از گذشت چندین ساعت آرامش، بار دیگر صدای […]

جنگنده های رژیم اسرائیل صبح امروز شنبه مناطقی در نوار غزه را بمباران کردند که مقاومت فلسطین در پاسخ به این حملات، شهرک‌های همجوار غزه را هدف موشک و راکت قرار داد.

همزمان با این حملات در نواز غزه، منابع خبری در فلسطین اشغالی گزارش دادند بعد از گذشت چندین ساعت آرامش، بار دیگر صدای آژیر در شهرهای صهیونسیت نشین نزدیک غزه به صدا در آمد.

بر اساس گزارش‌ها و فیلم‌های منتشر شده، گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه صبح امروز در پاسخ به حمله هوایی جنگنده‌های رژیم اسرائیل، چند موشک و راکت را همزمان به سمت شهرک‌های همجوار نوار غزه شلیک کردند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی با تأیید این خبر اعلام کرد که آژیر خطر در شهرک های نیریم و العین الثالثه در نوار غزه به صدا درآمد. بر اساس گزارش‌های خبری، شهرک عسقلان نیز جزو مناطقی است که آژیرهای خطر در این شهرک به صدا درآمده‌اند.