حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم: همه ما باید در کمک به نیازمندان پیشقدم باشیم
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم: همه ما باید در کمک به نیازمندان پیشقدم باشیم

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم: همه ما باید در کمک به نیازمندان پیشقدم باشیم

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با قدردانی از راه اندازی پویش رحمت جهت کمک به آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از کرونا، گفت: این یک امتحان الهی است و همه ما باید در این کار خیر پیشقدم شویم.

به گزارش پایگاه خبری طلوع تبریز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در برنامه “پیام جمعه” این هفته شبکه استانی سهند با اشاره به راه اندازی پویش رحمت در تبریز، اظهار کرد: خیرین محترم تبریز پویشی با عنوان رحمت راه اندازی کرده اند که به نظر من فعالیت خوبی در زمینه اقدامات خیریه است.

او افزود: در موضوع کرونا، ما واقعا به کمک این خیرین نیاز داریم و مردم نیز می توانند با مشارکت خود به این پویش کمک کنند.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه در موضوع کمک به آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از کرونا همه باید دست به دست هم بدهیم، گفت: انجام کارهای خیر و خداپسندانه و کمک کردن به نیازمندان، بی شک به دارایی خیرین برکت می دهد.

او ادامه داد: امیداوارم تبریز قهرمان و آذربایجان عزیز در این زمینه نیز جزو اولین ها باشند و کمک های خود را با محوریت مسجد به دست افرادی که واقعا نیازمند هستند، برسد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم تاکید کرد: همه ما باید دست به دست هم بدهیم و با محبت و صمیمیت در این کار خیر مشارکت کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: شرایط فعلی یک امتحان الهی است و هرچند با واریز مبالغ کم به شماره حساب های اعلام شده، همه ما باید در این کار خیر پیشقدم شویم تا از این مرحله نیز با سربلندی عبور کنیم.

پویش رحمت با هدف کمک به آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از بیماری کرونا با دعوت از خیرین شکل گرفته است.