کانکس‌های اسکان موقت شهرداری تبریز به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود
کانکس‌های اسکان موقت شهرداری تبریز به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود

رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده باید به گونه‌ای باشد که آنها مسئولین را کنار خود احساس کنند. به گزارش طلوع تبریز، شهرام دبیری در جلسه شورای اداری ترکمنچای با اشاره به مصوبه مساعدت ٢٠٠ میلیون تومانی شهرداری به زلزله‌زدگان میانه و سراب اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته […]

رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده باید به گونه‌ای باشد که آنها مسئولین را کنار خود احساس کنند.

به گزارش طلوع تبریز، شهرام دبیری در جلسه شورای اداری ترکمنچای با اشاره به مصوبه مساعدت ٢٠٠ میلیون تومانی شهرداری به زلزله‌زدگان میانه و سراب اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته کار طراحی و نصب کانکس‌های اسکان موقت برای ٣٠ خانوار آسیب دیده زلزله روستای ورنکش بر عهده شهرداری تبریز است.

دبیری یادآور شد: کانکس‌های طراحی شده توسط شهرداری تا فردا آماده خواهد شد و این کانکس‌ها در آینده نیز به محل نگهداری دام تبدیل می‌شوند.

او اظهار داشت: خوشبختانه میزان خسارات جانی این زلزله بسیار اندک است.

دبیری تاکید کرد: مساعدت‌های مالی و حمایتی باید به موقع انجام شود تا موجب رضایتمندی شهروندان آسیب دیده شود. شاید اگر برخی کمک‌ها دو روز دیگر انجام شود، اعتراض مردم را به همراه داشته باشد.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز خاطرنشان کرد: موضوع اسکان موقت در اولویت بوده و اقدامات انجام شده باید اطلاع رسانی شود تا مردم از خدمات انجام یافته مطلع شوند و مسئولین را در کنار خود احساس کنند.