تبریز طی ۵۰۰ سال مرکز تحولات تاریخی و فرهنگی بوده است
تبریز طی ۵۰۰ سال مرکز تحولات تاریخی و فرهنگی بوده است

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اثرگذاری شهر تبریز در طول تاریخ ایران، گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، تبریز و آذربایجان طی ۵۰۰ سال گذشته مرکز تحولات تاریخی، اجتماعی، فرهنگی و علمی در ایران و حتی در سطح منطقه بوده است. عابدین خرّم در همایش ۱۰ هزار نفری جوانان تمدن ساز هلال احمر استان، با […]

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اثرگذاری شهر تبریز در طول تاریخ ایران، گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، تبریز و آذربایجان طی ۵۰۰ سال گذشته مرکز تحولات تاریخی، اجتماعی، فرهنگی و علمی در ایران و حتی در سطح منطقه بوده است.

عابدین خرّم در همایش ۱۰ هزار نفری جوانان تمدن ساز هلال احمر استان، با قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم باشکوه و همچنین حضور پرشور جوانان، اظهار کرد: امروز جوانان این دیار گردهم آمدند تا بار دیگر تمدن سازی خود را در طول تاریخ تکرار کنند.

وی با اشاره به اثرگذاری تاریخی تبریز در عرصه‌های مختلف، افزود: پاسداری و نگهداری از این جایگاه به واسطه حضور جوانان عزیز در تمامی صحنه‌ها محقق می‌شود.

وی با بیان این‌که جمعیت هلال احمر استان در حال تجربه‌ی یک تحول ساختاری، سازمانی و ارتقای قدرت بسیج کنندگی است، ادامه داد: این حرکتی که شروع شده، نشانگر وجود جوانان جریان ساز به ویژه در عرصه امداد و نجات است.

خرّم با اشاره به این‌که طی یک سال و نیم گذشته شاهد حوادثی چون زلزله خوی و همچنین وقوع زلزله در کشور دوست و برادر ترکیه بودیم، افزود: نیروهای توانمند و آموزش‌دیده هلال احمر ایران با انگیزه انقلابی و ایرانی در این رابطه به کمک شتافته و در اولین ساعات حادثه در مناطق حضور یافتند و خوش درخشیدند.