تداوم عملیات محلول پاشی معابر در مسیرهای حوزه شهرداری منطقه ۱۰ تبریز
تداوم عملیات محلول پاشی معابر در مسیرهای حوزه شهرداری منطقه ۱۰ تبریز

به منظور سهولت عبور ومرور شهروندان از معابر سطح حوزه، برف روبی و محلول پاشی در سطح منطقه ۱۰ تداوم دارد. به گزارش طلوع تبریز، عبدالرضا واحد زبرلو معاون خدمات شهری منطقه۱۰ تبریز گفت: با توجه به بارش شدید برف و لغزندگی معابر عملیات برف روبی و محلول پاشی برای جلوگیری از لغزندگی معابر اعم […]

به منظور سهولت عبور ومرور شهروندان از معابر سطح حوزه، برف روبی و محلول پاشی در سطح منطقه ۱۰ تداوم دارد.

به گزارش طلوع تبریز، عبدالرضا واحد زبرلو معاون خدمات شهری منطقه۱۰ تبریز گفت: با توجه به بارش شدید برف و لغزندگی معابر عملیات برف روبی و محلول پاشی برای جلوگیری از لغزندگی معابر اعم از خیابان ها و پیاده رو در سطح  منطقه توسط نیروهای خدوم نواحی دوگانه معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه ادامه دارد و با توجه به بارش برف در ساعات آینده این فعالیت تداوم خواهد داشت.

او تصریح کرد: با توجه به حضور به موقع نیروهای معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه  ۱۰هم اکنون هیچ مشکلی در امر تردد وسایل نقلیه در این حوزه مشاهده نمی شود.

او اظهار داشت: همچنین به منظور جلوگیری از شکستن شاخه درختان، عملیات تکان داد و برف زدایی درختان به همت همکاران واحد فضای سبز منطقه نیز انجام گرفت.

 زبرلو با بیان اینکه در حال حاضر در تمامی سطح منطقه ماشین های محلول پاش و برف روب در حال آماده باش هستند، گفت: همچنین در بخش فضای سبز نیز نیروهای این حوزه حاضر هستند تا در مکان‌های لازم برف تکانی را انجام دهند.