درگیری در مسابقات کاراته دختران برخورد فیزیکی داوران با دختر ورزشکار تبریزی
درگیری در مسابقات کاراته دختران برخورد فیزیکی داوران با دختر ورزشکار تبریزی
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی با تایید جراحت دختر ورزشکار تبریزی در مسابقات کاراته، گفت: در اولین فرصت کمیته انظباطی برای بررسی دلایل درگیری مسابقات کاراته دختران بین داوران و تماشاگر کاراته‌کار در تبریز تشکیل می‌شود.

به گزارش طلوع تبریز، حبیب ستوده‌نژاد در جمع خبرنگاران در خصوص جراحت دختر ورزشکار تبریزی در مسابقات کاراته اظهار کرد: داوران مسابقه در حین مسابقه متوجه فیلمبرداری کاراته‌کار توسط موبایل شخصی می‌شوند و بر این اساس از وی می‌خواهند تا تمام تصاویر فیلمبرداری شده را پاک کند.

وی افزود: علت درگیری و انتقال کاراته کار مصدوم به بیمارستان، موضوع یاد شده است که دستور تشکیل فوری کمیته انضباطی و اعلام نتایج آن اعلام شده است.

وی تاکید کرد: البته به هر حال داوران نیز حق برخورد فیزیکی نداشته و در صورت نیاز باید به پلیس اطلاع می‌دادند نه به طور مستقیم با ورزشکار درگیر می‌شدند، در این خصوص نیز برخورد جدی انجام خواهد شد.

وی یادآور شد: ورزشکار کاراته‌کار که فارغ از مسابقه خود بوده و در بین تماشاگران زمان استراحت را می‌گذرانده با موبایل شخصی مشغول فیلمبرداری بوده و مسابقه دختران کاراته‌کار استان که ظاهرا دوست وی بوده را فیلمبرداری می‌کرده است که با واکنش داوران مسابقه مواجه می‌شود.