راهپیمایی مردم تبریز در حمایت از حماسه طوفان الاقصی
راهپیمایی مردم تبریز در حمایت از حماسه طوفان الاقصی

به گزارش طلوع تبریز، همزمان با سراسر کشور نمازگزاران در تبریز امروز، جمعه ۲۱ مهرماه، پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلی امام خمینی(ره) تا میدان ساعت در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی در راستای عملیات غرورآفرین طوفان الاقصی محور مقاومت راهپیمایی کردند. به گزارش ایسنا، مردم تبریز […]

به گزارش طلوع تبریز، همزمان با سراسر کشور نمازگزاران در تبریز امروز، جمعه ۲۱ مهرماه، پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلی امام خمینی(ره) تا میدان ساعت در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی در راستای عملیات غرورآفرین طوفان الاقصی محور مقاومت راهپیمایی کردند.

به گزارش ایسنا، مردم تبریز در این راهپیمایی با در دست داشتن تصاویری از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و پرچم فلسطین با مشت‌های گره کرده، فریاد الله اکبر، لا اله الا الله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه سر دادند و خواستار نابودی رژیم صهیونیستی شدند.

هم‌چنین نمازگزاران غیور تبریز با سر دادن شعارهایی چون فلسطین پیروز است اسرائیل نابود است، مرگ بر اسرائیل، یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا، مرگ بر صهیونیست، رزمنده فلسطین پیروزیت مبارک و حکومت اسرائیل، خانه عنکبوت است از حماسه صوفان الاقصی حمایت کردند.