شکایت از ملوان بخاطر آزار و اذیت بانوی هوادار تراکتور
شکایت از ملوان بخاطر آزار و اذیت بانوی هوادار تراکتور

به گزارش طولوع تبریز در متن اطلاعیه باشگاه آمده است: هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه که روز گذشته – دوشنبه ۴ دی‌ماه – در ورزشگاه حضور داشت و از نزدیک شاهد اتفاقات رخ داده در دیدار «ملوان – تراکتور» بود. بلافاصله پس از سوت پایان بازی، شکایت رسمی باشگاه در خصوص فحاشی، آزار و اذیت چند […]

به گزارش طولوع تبریز در متن اطلاعیه باشگاه آمده است:

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه که روز گذشته – دوشنبه ۴ دی‌ماه – در ورزشگاه حضور داشت و از نزدیک شاهد اتفاقات رخ داده در دیدار «ملوان – تراکتور» بود. بلافاصله پس از سوت پایان بازی، شکایت رسمی باشگاه در خصوص فحاشی، آزار و اذیت چند نفر از هواداران خانم تراکتور، استفاده از لیزر و پرتاب بطری از سوی هواداران منتسب به باشگاه ملوان را به ناظر بازی ارائه کرد. همچنین مدیرعامل باشگاه به طور جدی ابعاد ماجرای اهانت و تعرض به هواداران تراکتور را پیگیری کرده و تمامی مستندات لازم در این راستا توسط باشگاه تهیه و به سازمان لیگ ارسال شده است.

باشگاه تراکتور ضمن محکومیت تمامی اتفاقات رخ داده، خواستار برخورد جدّی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با خاطیان است. همچنین انتظار می‌رود مسؤولان باشگاه ملوان که ارتباط خوبی با باشگاه تراکتور دارند، به طور رسمی از هواداران تراکتور، به ویژه بانوانی که توسط هواداران خانم تیم میزبان مورد اهانت و اذیت قرار گرفته‌اند، عذرخواهی و دلجویی کنند.