فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی خبر داد؛ دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش تبریز
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی خبر داد؛ دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش تبریز

به گزارش طلوع تبریز، سردار علی محمدی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی کسب اخباری مبنی بر قدرت نمایی، عربده‌کشی و ایجاد مزاحمت به شهروندان و نوامیس مردم توسط تعدادی اراذل و اوباش در شهرستان تبریز، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت. وی افزود: با انجام […]

به گزارش طلوع تبریز، سردار علی محمدی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی کسب اخباری مبنی بر قدرت نمایی، عربده‌کشی و ایجاد مزاحمت به شهروندان و نوامیس مردم توسط تعدادی اراذل و اوباش در شهرستان تبریز، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مشخص شد این افراد پس از اقدامات هنجارشکنانه خود از ترس دستگیری و برخورد قانونی به استان‌های شمالی کشور متواری شده‌اند.

وی گفت: ماموران با اشراف اطلاعاتی این اراذل و اوباش را تحت رصد پلیسی قرار داده و تعداد هشت نفر از آنان را که شامل چهار مرد و چهار زن بودند هنگام مراجعت با همکاری ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بستان‌آباد در یکی از استان‌های همجوار دستگیر و به پلیس امنیت عمومی استان تحویل دادند.

سردار محمدی اظهار کرد: از این متهمان تعداد هفت قبضه سلاح سرد کشف و تعداد دو دستگاه خودرو آنان نیز توقیف شد.

وی در پایان با تاکید براینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، به افراد هنجار شکن و اراذل و اوباش هشدار داد: این افراد جای برای عرض اندام در سطح استان ندارند چرا که اگر بخواهند با قدرت پوشالی اقدام به عربده کشی و قدرت‌نمایی کنند با برخورد قانونی فرزندان مردم در فراجا مواجه خواهند شد.