ماه بی همتا، رمضان تبریز را پربار خواهد کرد
ماه بی همتا، رمضان تبریز را پربار خواهد کرد

سلسلسه برنامه‌های “ماه بی همتا” رمضان تبریز را پربار و معطر خواهد کرد. معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با اعلام این خبر افزود: برنامه‌های متنوعی با محوریت فرهنگی و آئینی برای بزرگداشت رمضان در نظر گرفته شده است و تلاش خواهد شد، مطالبات گوناگون این حوزه مورد توجه قرار گیرد.حسین باهر […]

سلسلسه برنامه‌های “ماه بی همتا” رمضان تبریز را پربار و معطر خواهد کرد.

معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با اعلام این خبر افزود: برنامه‌های متنوعی با محوریت فرهنگی و آئینی برای بزرگداشت رمضان در نظر گرفته شده است و تلاش خواهد شد، مطالبات گوناگون این حوزه مورد توجه قرار گیرد.
حسین باهر افزود: ۱۸ عنوان برنامه برای این حوزه در نظر گرفته شده است و برای مناسبت‌های مختلف این ماه مبارک، برنامه‌ریزی‌های متنوعی انجام شده است.
وی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده از سوی سازمان برای ماه مبارک رمضان در قالب “ماه بی همتا” اظهار کرد: محفل انس با قرآن، مسابقه اذان آوای ماندگار، جشن بزرگ میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع)، سوگواره بانوی ایمان، مسابقه عکس افطاری ساده، پویش همخوانی کلام الله مجید، همایش خوشنویسی مشق نور، ویژه برنامه شب‌های قدر، اکران مردمی فیلم سینمایی موقعیت مهدی، شب شعر قدس سرافراز، نمایش مجسمه حماسه مقاومت، نمایشنامه خوانی وصل هزار مجنون، مسابقه نقاشی کودک با موضوع قدس، مراسم وداع با ماه خدا، جشن بزرگ عید سعید فطر و نیز فضاسازی متناسب با شان ماه مبارک رمضان در این حوزه خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: تلاش خواهد شد در این مدت از توان و حضور هنرمندان و شهروندان بهره‌گیری شود.
باهر، با بیان اینکه این برنامه‌ها تنوعی از فعالیت‌های فرهنگی را برعهده دارند، خاطرنشان کرد: امیدواریم که با همراهی هنرمندان و مردم، این رویدادها منجر به ایجاد شهری معنوی در ماه مبارک رمضان شود.