معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز خبر داد آسفالت‌ریزی ۲۱۶ هزار تنی شهرداری از ابتدای سال‌ جاری
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز خبر داد آسفالت‌ریزی ۲۱۶ هزار تنی شهرداری از ابتدای سال‌ جاری

به گزارش طلوع تبریز، سامان احمدزاده در گفت‌گوی تلویزیونی، اظهار کرد: نهضت آسفالت‌ریزی همه ساله در دستور کار شهرداری تبریز قرار داشته و امسال نیز با حمایت‌های شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز اعتبار تخصیص یافته برای این حوزه نسبت به سال گذشته سه برابر شده است. وی با بیان این‌که هدفگذاری اصلی در آسفالت‌ریزی‌ها […]

به گزارش طلوع تبریز، سامان احمدزاده در گفت‌گوی تلویزیونی، اظهار کرد: نهضت آسفالت‌ریزی همه ساله در دستور کار شهرداری تبریز قرار داشته و امسال نیز با حمایت‌های شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز اعتبار تخصیص یافته برای این حوزه نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.

وی با بیان این‌که هدفگذاری اصلی در آسفالت‌ریزی‌ها امسال محلات تبریز بوده است، افزود: آسفالت‌ریزی در دو بخش شامل خدمات محله‌ای، لکه‌گیری آسفالت، چاله‌زدایی و هم‌چنین آسفالت اساسی خیابان‌ها و معابر اصلی انجام می‌یابد.

وی، بودجه آسفالت‌ریزی امسال را ۵۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با تلاش همکاران مجموعه شهرداری امسال رکورد تولید آسفالت در کارخانه آسفالت پس از ۱۰ سال شکسته شد.

احمدزاده در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر نظارت بر کیفیت آسفالت توزیع شده در سطح شهر، تشریح کرد: استقرار آزمایشگاه بررسی کیفیت در کارخانه آسفالت، فعال‌سازی بخش‌های نظارتی در سطح معاونت‌های فنی و عمرانی مناطق دهگانه شهری و … از عمده اقدامات در این خصوص به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش مجموعه شهرداری، خدمات‌رسانی هر چه بیشتر به شهروندان بوده و به همین منظور تسریع در عملیات عمرانی جهت سهولت تردد شهروندان در پروژه‌های آسفالت‌ریزی همواره مد نظر بوده ولی در این بین کیفیت اجرای عملیات فدای سرعت نخواهد شد.