معاون وزیر نفت خبر داد:<br>مشکل عرضه سوخت جایگاه‌ها تا ساعات آینده برطرف می‌شود
معاون وزیر نفت خبر داد:<br>مشکل عرضه سوخت جایگاه‌ها تا ساعات آینده برطرف می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: مشکل عرضه سوخت در همه جایگاه‌ها به صورت دستی درحال رفع شدن است و تا چند ساعت آینده این مشکل درسراسر کشور برطرف می‌شود.به گزارش خبرنگار خبرگزاری تبریزیم به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، جلیل سالاری معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، […]

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: مشکل عرضه سوخت در همه جایگاه‌ها به صورت دستی درحال رفع شدن است و تا چند ساعت آینده این مشکل درسراسر کشور برطرف می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تبریزیم به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، جلیل سالاری معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، اظهار داشت: مشکل در پی اختلال ارتباطی به وجود آمده میان سامانه‌های جایگاه‌های عرضه سوخت با سامانه مرکزی پدید آمده که این چالش در حال بررسی و رفع است.

وی افزود: برای رفع این مشکل به صورت دستی در حال اقدام هستیم و سیستم آفلاین داخل جایگاه های عرضه سوخت را با نصب نرم افزار فعال می‌کنیم و ارتباط بین ترمینال و مرکز در بعضی از جایگاه‌ها برقرار شد.

معاون وزیر نفت اذعان داشت: هم اکنون امکان سوخت‌گیری در حدود ۱۵ جایگاه عرصه سوخت درشهر تهران فراهم شده و در استان‌ها نیز به همین ترتیب عمل کرده ‌ایم.

سالاری ادامه داد: کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در حال اعزام به جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر کشور هستند و به تدریج به تعداد جایگاه‌های عملیاتی افزوده می‌شود.

وی در واکنش به مطرح شدن گزینه حمله سایبری در برخی از رسانه‌ها، گفت: این مورد هم اکنون در حال بررسی کاست که ببینیم آیا مشکل نرم افزاری یا حمله سایبری بوده است.

معاون وزیر نفت با تاکید براینکه تاچند ساعت آینده سامانه فعال شده و مشکل عرضه سوخت در سراسر جایگاه های عرضه سوخت کشور رفع می‌شوند، گفت هم اکنون به لحاظ جابجایی و انتقال فرآورده در کشور مشکلی وجود ندارد و ذخیره سازی‌های فرآورده به مقدار کافی وجود دارد.