اجرای پروژه های زیرساختی برای حل معضلات ترافیکی در سال جاری کلید خورد
اجرای پروژه های زیرساختی برای حل معضلات ترافیکی در سال جاری کلید خورد

اجرای پروژه های زیرساختی برای حل معضلات ترافیکی در سال جاری کلید خورد

شهردار تبریز گفت: اجرای پروژه های زیرساختی برای حل معضلات ترافیکی در سال جاری کلید خورد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع تبریز، ایرج شهین باهر امروز در حاشیه آغاز به کار پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش اظهار کرد: پیرو مصوبات شورای محترم شهر عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش به عنوان اولین پروژه سال ۹۹ شهرداری تبریز از امروز آغاز می شود.

او ادامه داد: کار احداث این تقاطع کمی دیرتر از زمان مقرر شروع شده است که دلیل آن، موضوع کرونا و تعطیلی روزنامه ها و تاخیر در برگزاری مناقصه است.

شهردار تبریز عنوان کرد: با این حال با انتقال و واگذاری پادگان ارتش و ایجاد کاربری های جدید، در آینده احتمال تراکم و ترافیک در این منطقه وجود داشت و بر این اساس لازم بود تا تقاطع همسطح در این مسیر ایجاد شود.

او افزود: از طرفی مسیر خیابان آزادی از جمله مسیرهای سرعتی است و در طول مسیر با احداث زیرگذر و روگذر تلاش شده تا خودروها بدون توقف حرکت کنند که در این راستا نیز ضرورت داشت تا این تقاطع غیرهمسطح احداث شود.

ایرج شهین باهر عنوان کرد: با توجه به اینکه تقاطع ارتش، دو سال قبل مسیرگشایی و به شکل عرضی به شهید کسایی وصل شد، به نوعی ترافیک مرکز را به شهید کسایی انتقال داده است که احداث تقاطع غیرهمسطح  می تواند این میزان ترافیک را نیز کاهش دهد.

او ادامه داد: احداث پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش به لطف خدا و پس از تصویب شورای محترم شهر از امروز شروع می شود و ما تلاش می کنیم که در اسرع وقت این پروژه را به اتمام رسانده و به مردم عزیز شهرمان تقدیم کنیم.

شهردار تبریز یادآور شد: تلاش شهرداری تبریز این است که در سال جاری پروژه های ترافیکی زیرساختی برای پیشگیری از ترافیک عملیاتی کند.