باغ پرندگان و حیات وحش عون بن علی آماده افتتاح است
باغ پرندگان و حیات وحش عون بن علی آماده افتتاح است

باغ پرندگان و حیات وحش عون بن علی آماده افتتاح است

شهردار تبریز از افتتاح باغ پرندگان و حیات وحش عون بن علی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طلوع تبریز، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از پروژه های آماده افتتاح تفرجگاه عون ابن علی با قدردانی از سرمایه گذار این پروژه، گفت: با تداوم مشارکت بخش خصوصی، عون ابن علی همچنان بزرگترین مجموعه گردشگری کشور است.

شهردار تبریز با اشاره به پیشرفت چشمگیر توسعه فضاهای تفریحی و گردشگری این تفرجگاه در سال های اخیر بیان کرد: پروژه آمفی تئاتر روباز، دسترسی پارک پیوند به تله کابین، پارکینگ و باغ پرندگان از جمله امکانات تازه احداث شده در این مجموعه به شمار می آید.

او با اشاره به ظرفیت های گردشگری تفرجگاه عینالی گفت: در راستای ایجاد زیرساخت های لازم برای افزایش بازدیدکنندگان و میزبانی از شهروندان فهیم تبریزی، زمینه مشارکت حداکثری بخش خصوصی فراهم شده است. 

ایرج شهین باهر با قدردانی از مدیرعامل و کارکنان سازمان عون بن علی اظهار داشت:با تلاش شبانه روزی کارهای خوب و قابل قبولی انجام شده و امیدوارم برای توسعه بیش از پیش تفرجگاه گام های بهتری برداشته شود.

باغ پرندگان و حیات وحش تبریز با مساحت ۹ هزار مترمربع در مجموعه تفریحی عون‌بن‌علی ساخته شده است که فاز اول آن شامگاه امروز به افتتاح رسیده و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
 باغ پرندگان و حیات وحش مجموعه تفریحی عون‌بن‌علی، فرصتی بی‌نظیر در حوزه گردشگری داخلی و خارجی است که گونه‌های مختلفی از پرندگان و حیوانات دیگر برای بازدید عموم در این مکان عرضه شده است.