پیام تسلیت امام جمعه تبریز برای درگذشت سرهنگ رضوانی
پیام تسلیت امام جمعه تبریز برای درگذشت سرهنگ رضوانی

پیام تسلیت امام جمعه تبریز برای درگذشت سرهنگ رضوانی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با صدور پیامی درگذشت رزمنده و پیشکسوت عرصه رسانه “مرحوم حاج رضا رضوانی” را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری طلوع تبریز ،  در پیام حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم آمده است:پیام تسلیت امام جمعه تبریز برای درگذشت مرحوم رضوانی

 بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر در گذشت رزمنده سرافراز دوران دفاع مقدس و یادگار سنگر فرهنگی و اجتماعی، سرهنگ پاسدار مرحوم رضا رضوانی موجب تألم و تاثر خاطر گردید.

حاج رضا رضوانی عزیز در لباس پاسداری با گزارشگری برای صداوسیما، روزهای پرحماسه رزمندگان غیور آذربایجان در خاک های تفتیده جنوب و غرب را لحظه به لحظه به تصویر کشید و امروز برای دیدار با همرزمان شهیدش به لقاالله پیوست.

صدای این پاسدار عرصه جنگ و رسانه با برنامه رادیویی(پاسدار سسی) ماندگار شده است و مردم شهید پرور آذربایجان مجاهدت های این عزیز سفر کرده را هرگز فراموش نخواهند کرد.

اینجانب، درگذشت این پاسدار ولایی و هنرمند ارزشی را به پاسداران و بسیجیان و هنرمندان متعهّد و ارزشی و همچنین خانواده داغدار ، آشنایان و بستگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده از درگاه حضرت حق صبر و آرامش برای بازماندگان ایشان مسئلت می‌ کنم.