نیروی کار در تبریز نیست/ کارخانجات به استخدام بانوان روی آورده‌اند!
نیروی کار در تبریز نیست/ کارخانجات به استخدام بانوان روی آورده‌اند!

  به گزارش طلوع تبریز؛ یونس ژائله، رئیس اتاق بازرگانی تبریز امروز شنبه ۲۱ ام مردادماه در نشست خبری و اصحاب رسانه استان با بیان اینکه بزرگترین تجار فعال در شهر تهران تبریزی و آذربایجانی هستند، افزود کرد: در سال های گذشته با اعمال سیاست های نادرست باعث مهاجرت نخبگان استان در زمینه های مختلف […]

 

به گزارش طلوع تبریز؛ یونس ژائله، رئیس اتاق بازرگانی تبریز امروز شنبه ۲۱ ام مردادماه در نشست خبری و اصحاب رسانه استان با بیان اینکه بزرگترین تجار فعال در شهر تهران تبریزی و آذربایجانی هستند، افزود کرد: در سال های گذشته با اعمال سیاست های نادرست باعث مهاجرت نخبگان استان در زمینه های مختلف شده ایم.

وی با اشاره به این موضوع که طبق آمارها، محصولات تبریز جای خود را در بازارهای جهانی پیدا کرده است‌، تاکید کرد: کارخانجات استان به شدت از نبود نیروی کار رنج می برند و در این حوزه کمبود جدی وجود دارد. همانگونه که می دانید در مقابل تمام کارخانجات تابلوی آگهی استخدام نصب شده است.

ژائله با عنوان اینکه، ترجیح نیروی کار متخصص استان کوچ به مناطقی نظیر اربیل و کسب درآمد دلاری می باشد، اضافه کرد: خطوط تولید با سرمایه گذاری میلیاردی به خاطر نبود نیروی کار راکد مانده و در روشی جدید کارخانه های برای راه اندازی خطوط تولید خود به استخدام بانوان روی آورده اند.

انتهای پیام/